Prekių pristatymas

Užsakytas prekes mes galime pristatyti šiais būdais:

1. PRISTATYMAS KURJERIU. Bet kokių matmenų ir svorio prekes Jums galime išsiųsti kurjeriu, kuris prekes pristatys Jums (ar Jūsų įgaliotam asmeniui) tiesiai į rankas. Kurjeris prekes pristatys darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val, todėl užsakymo metu prašome nurodyti adresą, kuriuo nurodytu laiku Jūs galėsite priimti prekes. Kurjerio paslauga neteikiama pristatymui į Kuršių Neriją.
PRISTATYMO KAINA 3.50 €

2. PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią OMNIVA paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per septynias dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 2.80 €

3. PRISTATYMAS Į LP EXPRESS PAŠTOMATĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią LP EXPRESS paštomatą. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per tris dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 2.80 €

4. PRISTATYMAS Į DPD PAŠTOMATĄ ARBA SIUNTŲ ATSIĖMIMO PUNKTĄ. Standartinių matmenų prekes galime išsiųsti į Jums artimiausią DPD paštomatą arba DPD partnerių fizinius siuntų atsiėmimo punktus. Atsiimsite prekes gavę SMS pranešimą su specialiu siuntos atsiėmimo kodu. Siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo metu, per septynias dienas nuo pranešimo gavimo.
PRISTATYMO KAINA 2.80 €

5. ATSIĖMIMAS Oltradė.Lt BIURE KAUNE. Visas užsakytas prekes galite atsiimti mūsų biure Kaune. Prieš atvykstant atsiimti užsakytų prekių, būtinai sulaukite mūsų pranešimo apie užsakymo paruošimą atsiėmimui.
ATSIĖMIMAS NEMOKAMAS Atsiprašome, tačiau dėl plintančio Korona viruso ir paskelbto karantino negalime klientų aptarnauti savo biure. Prašome rinktis kitus prekių pristatymo būdus. Būkime sveiki!