Purvasaugiai priekiniai VOLVO XC60 2008-2017 Padidinti

Purvasaugiai priekiniai VOLVO XC60 2008-2017

3NV412503

Nauja prekė

Šie modeliniai purvasaugiai automobiliams yra itin tiksliai, 3D skenavimo būdu suprojektuoti ir pagaminti iš itin atsparios aplinkos poveikiui, sintetinės gumos mišinio elastomero.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

23,70 € su PVM

Apie prekę

NOVLINE 3D automobilių purvasaugiai tvirtinami prie automobilio sparno arkos, itin gerai apsaugo automobilio kėbulą nuo iš po ratų išmetamos skaldos, purvo, vandens, sniego ir asfalto bei kitų agresyvių naftos ar rūgščių likučių.

Purvasaugiai apsaugo kėbulą:

Efektyviai apsaugomas automobilio kėbulas nuo žvyro pažeidimų, purvo, sniego, vandens, asfalto ir naftos produkto likučių.
safetyPurvasaugiai padidina eismo saugumą:

Purvasaugiai efektyviai padidina eismo saugą, ypač kitiems eismo dalyviams, važiuojantiems iš paskos. Maksimaliai sumažinama tikimybė, kad iš po automobilio ratų, kuriame sumontuoti purvasaugiai, išlėks akmuo ir pataikys į iš paskos važiuojančio automobilio kėbulo elementus ar priekinį stiklą. Gaminami iš ekologiškai švaraus, perdirbamo elastomero (TPE), yra tvirti bei elastingi.
esteticPurvasaugiai pagerina automobilio išvaizdą:

Purvasaugiai pagaminti 3D skenavimo būdu, todėl jų forma itin tiksliai sutampa su automobilio sparno ir arkos forma, pabrėžia kėbulo linijas ir papuošia automobilį.

Šie purvasaugiai gaminami vienoje žinomiausių Rusijos autopramonės įmonių NOVLINE, turinčioje reikalaujamus kokybės bei saugumo naudoti gaminius patvirtinimus. Europos rinkai automobilių purvasaugiai tiekiami naudojant prekinį ženklą FROSH.

3D NOVLINE purvasaugiai yra suprojektuoti ir gaminami kiekvienam automobilio modeliui individualiai. Automobilio ratų arkų ir sparnų forma tiksliai išmatuota naudojant specialų 3D vaizdo skenerį. Gamybos procese, pagal gautas itin tikslias trimačio vaizdo skaitmenines nuotraukas, projektuojamos ir gaminamos liejimo formos, kurių pagalba pagaminami patys automobilių purvasaugiai. Purvasaugiai itin paprastai tvirtinami į automobilio gamintojo iš anksto numatytas purvasaugių tvirtinimo taškus, todėl papildomai jokių automobilio kėbulo elementų pragręžti nereikia.

Novline purvasaugių gamybos procesas:
Purvasaugiai_Novline_gamyba.jpg
NOVLINE purvasaugių išskirtinumai:

env-safe.pngSaugūs aplinkai, nes gaminami iš ekologiško, perdirbamo termoelastoplasto (TPE).
chem-neutral.pngAtsparūs agresyviems cheminiams junginiams.
temp-stable.pngAtsparūs temperatūrų pokyčiams nuo -50oC iki +50oC.
uv-resist.pngAtsparūs ultravioletinių spindulių poveikiui.
elastic.pngElastingi visose temperatūrose.

Purvasaugių montavimas:

NOVLINE purvasaugius itin paprastai sumontuosite, nes fiksavimo taškai idealiai atitinka automobilio gamintojo numatytas technologines purvasaugių tvirtinimo vietas, todėl nereikia jokių papildomų gręžimų. Kiekviename NOVLINE purvasaugių komplekte yra pridedami tvirtinimai, kurie garantuos gamyklinius reikalavimus užtikrinantį purvasaugių tvirtinimą.
Novline purvasaugiu tvirtinimas pavyzdys

Purvasaugiai juodos spalvos.SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 689 99666 arba el.paštu info@oltrade.lt

Charakteristikos

Automobilio markėVolvo
Automobilio modelisVolvo XC60
Pagaminimo metai2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008
Purvasaugių paskirtisPriekiniai purvasaugiai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: