Tepalas GULF FORMULA RNX 5W-30, 4L Padidinti

Tepalas GULF FORMULA RNX 5W-30, 4L

GULFRNX5W30/4L

Nauja prekė

Sintetinis variklinis tepalas (alyva) GULF FORMULA RNX 5W-30

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

25,50 € su PVM

Apie prekę

Tepalas GULF FORMULA RNX 5W-30 - Tai sintetinis, suderinamas su katalizatoriais variklių tepalas, sukurtas panaudojant pažangiausias tepalo priedų technologijas, atitinka žemiausio Euro4 SAPS (sulfatiniai pelenai, fosforas ir siera) reikalavimams. Specialiai sukurtas naudoti galingų benzininių ir dyzelinių lengvųjų automobilių varikliuose su DPF filtru bei TWC katalizatoriais.
Tepalas išskirtinai apsaugo variklį nuo dilimo bei minimizuoja nuosėdų susidarymą tiek variklyje, tiek ir turbokompresoriuje.

Šį tepalą rekomenduojama naudoti naujausiuose RENAULT automobiliuose, ypač dyzeliniams su DPF filtrais, atitinkančius Euro-4 emisijos reikalavimus ir kai yra reikalavimas naudoti tepalą, atitinkantį Renault RN 0720 specifikaciją.
Tepalą taip pat galima naudoti ir kituose naujausiuose benzininiuose bei dyzeliniuose varikliuose su DPF ir TWC, kuomet reikalaujama naudoti tepalą, suderinamą su katalizatoriumi ir atitinkantį ACEA C4 specifikaciją.

ACEA C4
Renault RN 0720


SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 699 96669 arba el.paštu info@oltrade.lt

Charakteristikos

Tepalo klampumas5W-30
Tepalo paskirtisTepalas varikliui

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: