Tepalas VALVOLINE SYNPOWER XTREME MST C4 5W30, 5L Padidinti

Tepalas VALVOLINE SYNPOWER XTREME MST C4 5W30, 5L

841959&val

Nauja prekė

Sintetinė variklinė alyva | Sintetinis variklinis tepalas

Smulkiau

49,00 € su PVM

Apie prekę

VALVOLINE SYNPOWER XTREME MST C4 5W30 - aukščiausios kokybės, visiškai sintetinis variklinis tepalas (alyva) lengviesiems automobiliams ir mikroautobusams su išmetamųjų dujų valymo sistemomis EGR, TWC ir DPF.

Šis variklinis tepalas tinka Euro IV ir Euro V varikliams su prailgintais tepalo keitimo intervalais, kur reikalaujama ACEA C4 specifikacijos alyva (tepalas).

VALVOLINE SYNPOWER XTREME MST C4 5W30 ypač tinka naujausiiems Renault Euro V dyzeliniams varikliams su DPF išmetimo sistema, taip pat gali būti naudojamas Nissan ir Suzuki automobiliuose su ACEA C4 rekomendacija.

Sertifikatai ir aprobacijos:
SAE 5W-30
ACEA C4 10
Renault RNO720
Atitinka reikalavimus kai kurių modelių: Nissan*, Suzuki*
* patikrinti vartotojo vadovo rekomendacijas prieš naudojimą.


SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 699 96669 arba el.paštu info@oltrade.lt

Charakteristikos

Tepalo klampumas5W-30
Tepalo paskirtisTepalas varikliui

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: