Prietaisų skydelio polirolis K2 POLO COCKPIT Lemon 750 ml (su mikropluošto šluoste)

10583-2

Nauja prekė

Panelės polirolis aerozolinis K2 POLO COCKPIT Lemon (su mikropluošto šluoste)

Smulkiau

4,03 € su PVM

-30%

5,75 € su PVM

Apie prekę

Prietaisų skydelio polirolis K2 POLO COCKPIT puikiai valo, atnaujina ir apsaugo automobilių prietaisų skydelį, medinius, plasmasinius, odinius paviršius.

K2 POLO COCKPIT polirolis nanotechnologijos pagalba veikia daug geriau lyginant su senos kartos panelės poliroliais. Specialiai besisukančios silikono nanomolekulės leidžia produktui giliai įsiskverbti į gaminio paviršių ir atnaujinti iki originalaus poveikio.

Apsaugo nuo dulkių susidarymo ir ultravioletinių spindulių poveikio. Turi antistatinį poveikį. Nepalieka riebaluoto paviršiaus efekto.

SVARBU: Pateikiamos prekių nuotraukos yra pavyzdinės ir skirtos tik prekės iliustraciniams tikslams. Originalios prekės spalvinė gama, užrašai, įvairūs specifiniai parametrai, išmatavimai, įvairios funkcijos ir/arba bet kokios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis tomis prekių savybėmis, kurios yra prekių aprašymuose. Jei turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu +370 699 96669 arba el.paštu info@oltrade.lt

Charakteristikos

Valiklio paskirtisPanelės valiklis

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

panašios prekės toje pačioje kategorijoje: